پشتیبانی واتساپ
تماس با مدیتیشن سنتر

تماس با ما

تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۹

در مدیتیشن سنتر راه های زیادی برای تماس با ما تعبیه شده است که شما عزیزان با سهولت هرچه بیشتر به جواب سوال های خودتان برسید. تماس با مدیتیشن سنتر از راه های ایمیل – واتس آپ – تلگرام و فیسبوک امکان پذیر است و ما همواره در تلاش هستیم تا بهترین عملکرد را در پاسخگویی داشته باشیم. در بعضی از ساعات به دلیل حجم زیاد پیام ها ممکن است پاسخ دهی کمی با تاخیرباشد ولی ما همواره تمام تلاش خودمان را به کار میگیرم تا به سریعترین و کامل ترین شکل به سوالات پاسخ بدهیم.

با کلیک کردن روی هرکدام از آیکون ها میتوانید از طریق همان شبکه اجتماعی با ما ارتباط برقرار کنید.

meditationcenter.ir


ایمیل:

info@meditationcenter.ir

meditationcenter.ir@gmail.com


شماره واتس آپ: 108 9009 0922آدرس و شماره تماس:

کرمانشاه خیابان مصوری کوی دکتر الهامی مجتمع رز واحد 6

شماره تماس 08337291218

خدمات ما

در مدیتیشن سنتر جامعه ی ما در صدر اولویت های ما قرار دارد. در این وبسایت سعی بر این میشود که مقالات و دورهای معتبر و علمی مدیتیشن و ذهن آگاهی به زبان فارسی ترجمه شود و در اختیار همه ی ایرانیان که لایق بهترین ها هستند قرار گیرد.تلاش ما بر این است تا با استفاده از تکنیک های تایید شده ی مدیتیشن آرامش بیشتری به جامعه ی خود منتقل کنیم چرا که ما معجزه ی مدیتیشن را در زندگی شخصی خود تجربه کرده ایم و آن را به همه ی دوستان خود (مانند خود شما) توصیه میکنیم.

امیدواریم در کنار هم دورهایی که از منابع علمی گرفته شده اند را کامل کنیم و دوستان بیشتری به مدیتیشن سنتر اضافه کنیم تا همه از مزایای مدیتیشن استفاده کنند.هر فردی که در مدیتیشن سنتر عضو می شود و مدیتیشن کردن را شروع می کند یک سفیر آرامش است و اصلی ترین وظیفه ی هر فرد دعوت از بقیه برای پیوستن به این زنجیره ی آرامش و انتشار آن در سر تا سر جامعه است که قطعا بازتاب آن به خودمان برمیگردد و هرکس سهمی در آن خواهد داشت. برای همسایه ات چراغی آرزو کن قطعا حوالی خانه ات روشن تر خواهد شد.

24 نفر در حال مدیتیشن